Výtěžnost stránek

Výtěžnost představuje počet stránek, který může uživatel s danou tiskárnou a tiskovou kazetou vytisknout.

Údaj je založen na přesných předpokladech. Společnost HP se podílela na vývoji normy ISO/IEC 24711 pro určení výtěžnosti stránek při tisku na inkoustových tiskárnách, tento vývoj podporovala a normou se řídí. Společnost HP se podílela na vývoji norem ISO/IEC 19752 a ISO/IEC 19798 pro určení výtěžnosti stránek při monochromatickém a barevném tisku na laserových tiskárnách, tento vývoj podporovala a normami se řídí.

Hledání výtěžnosti stránek u jednotlivých tiskáren

Example: 60, 35A, CE505A
Example: 6500, D110A, P1102w
Cartridges
Hledání v rozbalovacím seznamu

Inkoustové tiskárny HP

icon

Ink supplies warranty

Original HP inkjet supplies are covered by a limited warranty. To see the limited warranty for your inkjet supplies, click here.

icon

Spotřební materiál Setup

Kazety Setup jsou navrženy pro první použití a mohou mít jinou výtěžnost než náhradní kazety. Hodnoty výtěžnosti aktuálních tiskáren s kazetami Setup naleznete po kliknutí sem.

icon

Dynamické zabezpečení

Tiskárna používá k ověřování kazet funkci dynamického zabezpečení. Kazety, které neobsahují čip od společnosti HP, nemusí fungovat správně a ty, které fungují správně v současnosti, nemusí fungovat v budoucnu. Další informace získáte po kliknutí zde.

icon

Spotřební materiál Setup

Kazety Setup jsou navrženy pro první použití a mohou mít jinou výtěžnost než náhradní kazety. Hodnoty výtěžnosti aktuálních tiskáren s kazetami Setup naleznete po kliknutí sem.

icon

skladování a manipulace s inkoustovými kazetami

K dosažení nejlepších výsledků používejte originální kazety HP a postupujte následovně.

icon

HP ink cartridge design and prevention of ink dry out

Original HP ink cartridges are designed and proven to not dry out after months of non-printing 1, 2 Read this technical white paper to learn more about ink dry out and HP design.

icon

Print permanence

Photos printed with HP Vivera inks and HP photo papers meet rigorous standards to ensure your memories stay beautiful for generations.Click here to learn more about HP photo permanence and durability.

icon

Replacing cartridges

Click here to learn how to find cartridge replacement instructions on hp.com.

Laserové tiskárny

icon

Cartridge warranty

Original HP LaserJet cartridges are covered by warranty. To see the limited warranty for your print cartridge, click here.

icon

Ověřování tonerových kazet HP

Chraňte se před padělky a použitím softwaru pro ověření tonerových kazet HP zjistěte, zda jsou vaše tonerové kazety originální nebo padělané. A kde je to možné, instalujte originální tiskové kazety HP – získáte nabídky na odměny HP.Klepnete sem, abyste se dozvedeli více.

  1. Based on testing of standard-capacity Original HP 950, 951, 960 and Ink Advantage HP 685 ink cartridges used with Officejet Pro 3610 & 8100 and Deskjet Ink Advantage printers by Buyer’s laboratory, Inc., April 2014, and powered off HP printers stored for up to 12 weeks under specific climatic conditions. Printer maintenance/servicing may be required to maintain print quality upon resumed printing. Link to report
  2. Based on testing of Ink Advantage HP 678 ink cartridges used with Deskjet Ink Advantage printers by Buyer’s Laboratory, Inc., Feb. 2014, and powered off HP printers stored for up to 6 weeks under specific climatic conditions. Link to report