Výtěžnost stránek

Výtěžnost představuje počet stránek, který může uživatel s danou tiskárnou a tiskovou kazetou vytisknout.

Údaj je založen na přesných předpokladech. Společnost HP se podílela na vývoji normy ISO/IEC 24711 pro určení výtěžnosti stránek při tisku na inkoustových tiskárnách, tento vývoj podporovala a normou se řídí. Společnost HP se podílela na vývoji norem ISO/IEC 19752 a ISO/IEC 19798 pro určení výtěžnosti stránek při monochromatickém a barevném tisku na laserových tiskárnách, tento vývoj podporovala a normami se řídí.

Hledání výtěžnosti stránek u jednotlivých tiskáren

Example: 60, 35A, CE505A
Example: 6500, D110A, P1102w
Cartridges
Hledání v rozbalovacím seznamu

Inkoustové tiskárny HP

icon

Záruka na inkoustový spotřební materiál

K originálnímu spotřebnímu materiálu pro tiskárny HP Inkjet je poskytována omezená záruka. Chcete-li zobrazit omezenou záruku pro váš spotřební materiál k tiskárně Inkjet, klikněte sem.

icon

Spotřební materiál Setup

Kazety Setup jsou navrženy pro první použití a mohou mít jinou výtěžnost než náhradní kazety. Hodnoty výtěžnosti aktuálních tiskáren s kazetami Setup naleznete po kliknutí sem.

icon

Dynamické zabezpečení

Jedná se o postupy, které tiskárna používá s cílem ověřit pravost informací na spotřebním materiálu. Kazety používající upravený nebo jiný (elektronický) čip než HP nemusejí fungovat a ty, které fungují dnes, nemusejí fungovat v budoucnu. Další informace získáte pokliknutí zde.

icon

skladování a manipulace s inkoustovými kazetami

K dosažení nejlepších výsledků používejte originální kazety HP a postupujte následovně.

icon

Společnost HP navrhuje své inkoustové kazety tak, aby nedocházelo k zasychání inkoustu.

Originální inkoustové kazety společnosti HP byly navrženy a otestovány, aby nedocházelo k zasychání inkoustu ani po několika měsících, kdy netisknete 1, 2 Chcete-li získat další informace o designu HP a zamezení zasychání inkoustu, přečtěte si tento technický dokument (PDF, 417 KB).

icon

Print permanence

Společnost HP navrhuje tiskárny, originální inkoustové kazety HP, a papíry HP tak, aby tisk vydržel.
Více informací o odolnosti proti blednutí.

icon

Náhradní kazety

Chcete-li zobrazit instrukce k vyhledání náhradních kazet, navštivte stránky hp.com.

icon

Upozornění na kompatibilitu inkoustové kazety společnosti HP

V dubnu 2017, začala společnost HP dodávat aktualizované verze inkoustových kazet HP 63, 65, 123, 302, 304, 652, 664. 680, a 803. Starší inkoustové kazety společnosti HP nemusí být kompatibilní s vaší tiskárnou. Pro více informací klikněte zde.

Laserové tiskárny

icon

Záruka ke kazetě

K originálním kazetám HP LaserJet je poskytována záruka. Chcete-li zobrazit omezenou záruku pro vaši tiskovou kazetu, klikněte sem.

icon

Dynamické zabezpečení

Jedná se o postupy, které tiskárna používá s cílem ověřit pravost informací na spotřebním materiálu. Kazety používající upravený nebo jiný (elektronický) čip než HP nemusejí fungovat a ty, které fungují dnes, nemusejí fungovat v budoucnu. Další informace získáte pokliknutí zde.

icon

Ověřování tonerových kazet HP

Chraňte se před podvodem! Pomocí softwaru HP Toner Cartridge Authentication Software se ujistěte, že jsou vaše tonerové kazety pravé a ne padělané.Podrobnosti získáte po kliknutí zde.

icon

Bezpečnostní štítky na tonerových kazetách Samsung

Počínaje 1. květnem 2018 začne další fáze integrace řešení tiskáren značky Samsung: společnost HP bude na balení tonerových kazet Samsung umísťovat bezpečnostní štítky HP. Bezpečnostní štítky HP obsahují QR kód, jehož pravost můžete naskenováním ověřit, a bezpečnostní holografický obrázek, který se při náklonu mění mezi nápisem OK a symbolem zaškrtnutí. Vzhledem k naskladněným zásobám můžete i nadále v obchodech nacházet originální tonerové kazety Samsung, které mají stále bezpečnostní štítek Samsung. Přečtěte sidalší informace o ochraně společnosti HP proti padělání.

  1. Založeno na testování originálních kazet HP 950, 951, 960 se standardní kapacitou a inkoustových kazet Ink Advantage HP 685 používaných v tiskárnách Officejet Pro 3610, 8100 a tiskárnách Deskjet Ink Advantage společnosti Buyer’s Laboratory, Inc., v dubnu 2014. Tiskárny HP byly vypnuté a za předem určených klimatických podmínek skladovány po dobu až 12 týdnů. Po obnovení tisku může být k zachování kvality tisku požadována údržba nebo servis tiskárny. Odkaz na sestavu (PDF, 7.05 MB).
  2. Založeno na testování inkoustových kazet Ink Advantage HP 678 používaných v tiskárnách Deskjet Ink Advantage společnosti Buyer’s Laboratory, Inc., v únoru 2014. Tiskárny HP byly vypnuté a za předem určených klimatických podmínek skladovány po dobu až 6 týdnů. Odkaz na sestavu (PDF, 7.05 MB).