i Page Yield - Inkjet & LaserJet Printer Yields | HP® Polska

Wydajnosc w liczbie stron

Wydajnosc w liczbie stron to liczba stron, jakie uzytkownik moze wydrukowac dana drukarka i przy uzyciu danego wkladu, po przyjeciu okreslonych zalozen.

Firma HP uczestniczyla w opracowywaniu, a nastepnie przyjela standard ISO/IEC 24711 wyznaczania wydajnosci w liczbie stron drukarki atramentowej.Firma HP uczestniczyla w opracowywaniu, a nastepnie przyjela standardy ISO/IEC 19752 oraz ISO/IEC 19798 sluzace do wyznaczania wydajnosci w liczbie stron drukarek laserowych monochromatycznej i kolorowej.

Znajdź wydajność (określaną za pomocą liczby stron) dla poszczególnych drukarek

Example: 60, 35A, CE505A
Example: 6500, D110A, P1102w
Cartridges
Możesz też rozwinąć poniższe listy

Drukarki atramentowe HP

icon

Gwarancja na wkłady z tuszem

Oryginalne materiały eksploatacyjne do drukarek atramentowych HP są objęte ograniczoną gwarancją. Aby wyświetlić ograniczoną gwarancję na wkłady z tuszem, kliknij tutaj.

icon

Startowe materiały eksploatacyjne

Wkłady startowe są przeznaczone do pierwszego użycia i mogą mieć inną wydajność stron niż wkłady wymienne. Aby poznać startową wydajność stron aktualnych drukarek, kliknij tutaj.

icon

Dynamiczne zabezpieczenia

Jest to zestaw procedur, przez które przechodzi drukarka w celu uwierzytelnienia informacji zawartych w dostawie. Wkłady z układami lub zespołami obwodów elektronicznych zmodyfikowanymi lub od innych producentów mogą nie działać, a te, które działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

icon

Przechowywanie i obsługiwanie wkładów atramentowych

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się używanie wyłącznie oryginalnych wkładów atramentowych HP oraz stosowanie się do poniższych wskazówek.

icon

Konstrukcja wkładów z tuszem HP i zapobieganie wysychaniu tuszu

Oryginalne wkłady z tuszem HP zostały zaprojektowane tak, aby nie wysychały po kilku miesiącach braku drukowania, co zostało potwierdzone odpowiednimi testami 1, 2 Zapoznaj się z tym raportem technicznym, aby dowiedzieć się więcej o wysychaniu tuszu i konstrukcji wkładów z tuszem HP (PDF, 417 KB).

icon

Print permanence

HP produkuje drukarki, oryginalne wkłady atramentowe HP oraz papier HP, tak aby wydruki miały jak najdłuższą trwałość.
Dowiedz się więcej o odporności na światło HP.

icon

Wymiana wkładów

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się, jak znaleźć instrukcje wymiany wkładów w witrynie hp.com.

icon

Informacje dotyczące zgodności wkładów atramentowych HP

W kwietniu 2017 r. firma HP rozpoczęła wysyłkę zaktualizowanych wersji wkładów atramentowych HP 63, 65, 123, 302, 304, 652, 664, 680 oraz 803. Starsze wersje mogą nie być zgodne z Twoją drukarką. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Drukarki laserowe

icon

Gwarancja na wkłady

Oryginalne wkłady do drukarek laserowych HP są objęte ograniczoną gwarancją. Aby wyświetlić ograniczoną gwarancję na wkłady z tonerem, kliknij tutaj.

icon

Dynamiczne zabezpieczenia

Jest to zestaw procedur, przez które przechodzi drukarka w celu uwierzytelnienia informacji zawartych w dostawie. Wkłady z układami lub zespołami obwodów elektronicznych zmodyfikowanymi lub od innych producentów mogą nie działać, a te, które działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

icon

HP Toner Cartridge Authentication

Zabezpiecz się przed oszustwami, użyj oprogramowania do autoryzacji wkładu z tonerem HP, aby określić, czy Twoje wkłady z tonerem są oryginalne czy podrobione. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

icon

Etykiety zabezpieczające na wkładzie z tonerem Samsung

Od 1 maja 2018 r. HP będzie kontynuować integrację niedawnego przejęcia firmy produkującej drukarki Samsung, dodając etykietę zabezpieczającą HP do opakowania z tonerem Samsung. Etykieta zabezpieczająca HP zawiera kod QR, który można przeskanować w celu zweryfikowania poprawności, oraz obraz holograficzny bezpieczeństwa, który przesuwa się od słowa „OK” do symbolu znacznika wyboru podczas przechylania. Ze względu na inwentaryzację na rynku można znaleźć oryginalne wkłady z tonerem Samsung, które nadal posiadają etykiety Samsung.Dowiedz się więcej o środkach ochrony przed fałszowaniem HP.

  1. Na podstawie wyników testów dotyczących oryginalnych wkładów z tuszem HP 950, 951, 960 oraz Ink Advantage HP 685 o standardowej pojemności, stosowanych w drukarkach Officejet Pro 3610 i 8100 oraz Deskjet Ink Advantage. Testy zostały przeprowadzone przez firmę Buyer’s Laboratory, Inc. w kwietniu 2014 roku w stosunku do drukarek przechowywanych z odłączonym zasilaniem przez maksymalnie 12 tygodni w określonych warunkach klimatycznych. Po wznowieniu drukowania może być konieczna konserwacja/serwis drukarki w celu utrzymania jakości wydruków. Łącze do raportu (PDF, 7.05 MB).
  2. Na podstawie wyników testów dotyczących wkładów z tuszem Ink Advantage HP 678 stosowanych w drukarkach Deskjet Ink Advantage. Testy zostały przeprowadzone przez firmę Buyer’s Laboratory, Inc. w lutym 2014 roku w stosunku do drukarek przechowywanych z odłączonym zasilaniem przez maksymalnie 6 tygodni w określonych warunkach klimatycznych. Łącze do raportu (PDF, 7.05 MB).